Bo zapomniałem wodę spuścić… – odc. 1

Pierwszy odcinek serii „Z pamiętnika kierowcy mechanika” powstał nieco spontanicznie. Od dawna chodził nam po głowie pomysł, aby jakoś zarejestrować taty opowieści i w jakiś sposób opublikować. Początkowo tato chciał spisywać je w formie papierowej, aby można je było później umieścić na www.retrotraktor.pl. Była to jednak forma dość czasochłonna i w sprawie nie działo się nic.

Pewnym „zapalnikiem” do działania była seria wspomnień Pana Adama Frąckowiaka, opublikowana na portalu 40ton.net, gdzie emerytowany już kierowca w swoim pamiętniku wspomina jedną z tras na Bliski Wschód. Wówczas sprawa nabrała rozpędu. Po jakimś czasie, zupełnie przypadkowo nagrane zostało kilka wspomnień podczas pracy przy Zetorze 50 Super. Kilka dni później pierwszy film trafił na kanał YouTube i możecie go oglądać. Aktualnie, po ponad roku od publikacji tego odcinka, filmów z serii „Z pamiętnika kierowcy mechanika” jest 27, a w kolejce na obróbkę czekają kolejne materiały.

Zachęcamy do oglądania oraz subskrybowania kanału. Aby to zrobić, należy wejść na stronę www.tv.retrotraktor.pl i kliknąć czerwony przycisk . W ten sposób już nigdy nie przegapisz nowych odcinków 🙂